077-4060190 | 054-3964496

שירותי המשרד

 • דיני משפחה

  דיני משפחה הם ענף משפטי המסדיר מעמד אישי (דת, יוחסין, הורות, נישואים וגירושים), זכויות וחובות הנובעות מן המעמד המשפחתי. דיני משפחה בישראל נבדלים מענפי משפט אחרים מבחינת מקורות הדין המהותי, וערכאות השיפוט, הנקבעים בהתאם להשתייכות הדתית של המתדיינים.
  הדין הדתי חל לגבי המרת דת, נישואין, גירושין, מזונות בן זוג ומזונות ילדים. בנושאי אימוץ, אפוטרופסות, ירושה, חלוקת רכוש בין בני זוג חל הדין האזרחי.
  משרדינו מלווה ומייעץ נכונה לאורך כל תהליך ההתמודדות בסוגיות השונות בדיני משפחה כגון: נישואין, גירושין, מזונות ילדים, מזונות בן זוג, מדור, זמני שהות, אפוטרופסות, ניכור הורים, חלוקת רכוש, הסכמי ממון, הסכמי קדם נישואין, הסכמי חיים משותפים לידועים בציבור, הסכמי הורות, עד להגעה לתוצאה הרצויה והטובה ביותר למען טובת המשפחה והילדים.

 • משפט פלילי

  המשפט הפלילי הוא ענף משפטי המסדיר את חיי החברה ע"י הגדרת התנהגויות שליליות מסוימות כבלתי חוקיות וזאת באמצעות חוקים המסדירים מה מותר ומה אסור לעשות. כל אדם המפר חוקים אלה עשוי למצוא את עצמו מואשם בביצוע עבירה פלילית אשר תביא להעמדה לדין ולענישה בהתאם לעונשים הקבועים בחוק העונשין, התשל"ז-1977.
  משרדנו מעניק ייעוץ ליווי וייצוג משפטי בתחום הפלילי על כל רבדיו, מייצג ומלווה חשודים, נאשמים, מתן ייעוץ ליווי והכנת נחקר במעצר בטרם חקירה משטרתית, ייצוג בהליכי מעצר, ייצוג בהליכי שימוע טרם הגשת כתב אישום, ייצוג בהליכים משפטיים לאחר הגשת כתב אישום, ייצוג בערעורים,  מחיקה ושינוי רישום פלילי, עבירות אלימות, עבירות אלימות במשפחה, עבירות רכוש, עבירות סמים, שחרור בערבות, שחרור ממעצר, עבירות תעבורה.

 • הסכמי ממון

  הסכם ממון הוא הסכם המגדיר כיצד יחולקו נכסיהם של בני זוג נשואים, לא נשואים, ידועים בציבור או בני זוג העומדים להינשא בעת סיום יחסיהם המשותפים, בהתאם להעדפותיהם האישיות.
  ע"פ חוק יחסי ממון בין בני זוג, התשל"ג-1973, בעת גירושין או פטירה זכאי כל אחד מבני הזוג למחצית מהרכוש והממון המשותף שבני הזוג צברו בשנות נישואיהם.
  הסכם ממון ניתן לעשות גם בטרם נישואין, ושמו – הסכם קדם נישואין, בו יגדירו בני הזוג באופן משפטי את חלוקת הרכוש שיצברו יחד במהלך שנות נישואיהם ואף את חלוקת הרכוש שכבר קיים במידה וישנו.
  בני זוג החיים יחדיו ואינם נשואים וברצונם לערוך הסכם המסדיר את מערכת היחסים הכלכלית ביניהם יעשו זאת ע"י הסכם לחיים משותפים בין ידועים בציבור.
  הסכמי ממון יש לאשר בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני לאחר הנישואין או בידי נוטריון או רב מחתן לפני הנישואין, לנושא זה חשיבות רבה שכן הסכמים המאושרים בבית משפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני מקבלים תוקף של פסק דין, דבר אשר גובר על הוראות חוק יחסי ממון החלות על יחסי הממון בין בני זוג וכן גובר על כל הסכם קודם שהיה בין בני הזוג.
  משרדנו מעניק ייעוץ וליווי משפטי בעריכת הסכמי ממון, הסכמי חיים משותפים, הסכמי טרום נישואין.

 • ייפוי כוח מתמשך

  ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי המאפשר לכל אדם מעל גיל 18, ואשר יש ביכולתו להבין את משמעות עשיית ייפוי כח מתמשך ואת תוצאותיו, למנות ולקבוע כיצד ועל ידי מי יטופלו ענייניו האישיים, הרכושיים והרפואיים בעתיד (חלקם או כולם) וזאת כאשר לא יוכל לטפל בהם בעצמו עקב מוגבלויות כאלה ואחרות, כגון: דמנציה, מוגבלות נפשית וכו'…
  מטרת ייפוי הכח המתמשך היא לקבוע מי האדם אשר יטפל בעניינים של הממנה (עורך הייפוי כוח) במצבים של אי יכולת קבלת החלטות בעתיד, לעיתים בן משפחה ולעיתים גם אדם שאינו בן משפחה.
  האדם (הממנה) שעורך את ייפוי הכוח יכול לקבוע מי הוא האדם (המיופה כוח) אשר ייכנס בנעליו ויהיה מוסמך לקבל בשמו החלטות עתידיות, וכן יכול לפרט מהו רצונו לגבי תוכן ההחלטות שיתקבלו בנושאים השונים וזאת באמצעות קביעת מסמך שנקרא: "הנחיות מקדימות".
  כניסתו לתוקף של ייפוי הכוח המתמשך יהיה אך ורק בעת חוסר יכולתו של הממנה (עורך ייפוי הכוח) להחליט החלטות בכוחות עצמו וזאת ע"י אישור רופא מומחה המאשר כי אין ביכולתו לעשות זאת. עד כניסתו לתוקף של ייפוי הכוח המתמשך הממנה יכול בכל עת ובכל שלב לבטל את ייפוי הכוח המתמשך או לשנותו.
  משרדנו מעניק ייעוץ וליווי משפטי בעריכת ייפוי כוח מתמשך ודואג כי רצונותיו של הממנה ימולאו לפי רצונו עד הפרט הקטן ביותר.

 • צוואות וירושות

  דיני צוואות וירושות נועדו לקבוע את רצונו של האדם להעביר את רכושו לאחר מותו, לקרוביו או לאנשים אשר הוא חפץ ביקרם
  בעת הולך האדם לעולמו, עומדות בפניו שתי אפשרויות להוריש את רכושו:
  האחת, לאפשר לחוק הירושה, התשכ"ח-1965 לקבוע מי יהיו יורשיו על פי דין, השנייה, לערוך צוואה עוד בימי חייו, שבה יצווה ויוריש למי יועבר רכושו לפי רצונו.
  באם לא ערך האדם צוואה היורשים יהיו יורשיו על פי דין דבר אשר עלול להביא לחלוקת הרכוש לא כפי שחפץ ורצה בחייו המוריש.
  משרדינו מעניק ייעוץ וליווי מקצועי בעריכת ירושות, עריכת צוואות, צו קיום צוואה, התנגדות לקיום צוואה, וזאת בכדי להבטיח כי רצונו האחרון של האדם יקוים באופן נהיר ומקצועי כפי שבאמת חפץ.

 • מקרקעין/נדל"ן

  דיני המקרקעין מסדירים סוגיות הקשורות לזכויות בעלות במקרקעין, לזכויות שימוש בקרקע, ומיסוי מקרקעין וזאת לפי חוק המקרקעין אשר חוקק בשנת 1969.
  זכויות על נכסי מקרקעין מוסדרים בדרך כלל באמצעות שכירות, מכירה/רכישה או דמי מפתח.
  עסקת רכישה ומכירת מקרקעין מתבצעת בהליך ארוך, אשר במהלכו מקבל הקונה זכות בעלות או חכירה על הנכס אותו רכש, לאחר שהבעלות על הקרקע עברה לידיו וזו נרשמה במרשם המקרקעין או ברשות מקרקעי ישראל.
  משרדנו מלווה ומייעץ בעסקאות מקרקעין ונדל"ן על כל רבדיו, עסקאות מכירה וקנייה יד 2, עסקאות רכישה מקבלן, הכנת הסכמי שכירות, ייצוג יזמים וקבלנים, עסקאות קומבינציה, ייצוג דיירים ויזמים בפרויקטים, פינוי בינוי, תמ"א 38, הסכמי שיתוף, רישום בית משותף, תכנון ובניה, הטיפול מתבצע באופן מקצועי עד להעברת הזכויות בלשכת המקרקעין.

דילוג לתוכן